Obchod

Zubní pasta SUPIRIVICKY


110.00 

Popis

Složení:

Calcium Carbonate, Sorbitol, Aqua, Glycerin, Sodium Lauryl Sulfate, Garcinia Cambogia Fruit Extract, Piper Nigrum Fruit, Terminalia Chebula Fruit Powder, Phyllanthus emblica Fruit Powder, Syzygium Cumin, Mimusops Elengi Flower Extract, Glycyrrhiza glabra Root Extract, Cinnamomum zeylanicum Leaf Oil, Tephrosia villosa, Tephrosia Purpurea Leaf Extract, Eugenia Caryophyllus Bud Oil

Zubní pasta Supirivicky připravená podle ajurvédské receptury posiluje zuby, dásně i jazyk. Působí antibakteriálně a protizánětlivě. Je tedy vhodná při častém výskytu aftů i jiných drobných zánětů v dutině ústní. Pro zubní pastu Supirivicky je typická svěží chuť, která osvěžuje dech. Pomáhá s prevencí zubních kazů.

Zubní pasta Supirivicky obsahuje kombinaci osvědčených rostlinných výtažků. Kombinace extraktů z pepře, tamarinu indického, vrcholáku, skořice a lékořice se vyznačuje hojivými účinky. Unikátní složení zubní pasty taktéž léčí drobná poranění v ústech a působí jako prevence proti jejich návratu.

Supirivicky přispívá k eliminaci nevzhledného zabarvení zubů a odstraňování zubního kamene. Regeneruje dásně, přírodně bělí zbarvené zuby a má další blahodárné účinky na zdraví zubů a úst.

  • Bojuje proti zubnímu plaku čímž ochraňuje ústní dutinu.
  • Vyznačuje se příjemnou chutí
  • Přírodní bylinné složky bělí zbarvené zuby.
  • Udržuje zdravé dásně a svěží dech.
  • Pomáhá předcházet zubnímu kazu.

 

Použití:

– na zubní kartáček nanášíme malé množství zubní pasty přibližně o velikosti hrášku

– pro dokonalou ústní hygienu se doporučuje používat na ranní čištění zubů v kombinaci se zubní pastou SUMUDU, přičemž tu je vhodné používat večer

 

Obsah:

70 g

Další informace

Hmotnost 0.075 kg
Rozměry 2.00 × 1.70 × 17.50 cm
    Cart