O nás

APATYKA ASTRÁL

Naši provozovnu Apatyky ASTRÁL můžete najít v Praze 5. Nabízíme zde široký výběr doplňků stravy z ayurvédské medicíny a i takové, které jsou vyráběny na základě vlastních receptur. Všechny tyto produkty mohou být současně přijímány s klasickými léky, které Vám naordinoval Váš lékař. Jsou vhodné k předcházení a řešení civilizačních chorob, přirozeně podporují a aktivují tělesné síly. Vynikající komplexní účinky působící na základní tělesné funkce se projeví zejména při dlouhodobějším užívání. Produkty lze vzájemně kombinovat, čímž se i zesílí účinek obsažených látek. Dlouhodobé užívání nevede k návyku.

Testováno

Při výběru doplňků stravy, které Vám chceme nabízet, dbáme na to, aby  pocházely od ověřených dodavatelů  a byly schválené Státním zdravotním ústavem.

 

 

Zakladatelem Astrologických apatyk ASTRÁL byl pan Emil Václav Havelka. První jeho astroapatyka, která vznikla, byla otevřena v Praze již v roce 1993. Zde poskytoval poradenství především v oblasti astromedicíny. Postupně se svoji síť svých poraden snažil rozšiřovat po celé naší republice, ale i na Slovensko.

Bohužel nás pan Havelka po krátké vážné nemoci v dubnu 2018 opustil. My se však nadále budeme snažit zachovat jeho odkaz a v provozu nejen Apatyky ASTRÁL, ale i relaxační PYRAMIDY v Bohdalově pokračovat.

    Cart