VITAMIN C Super Nature


489.00 

Popis

Složení v 1 tobolce:

Vitamín C celkově – 85,5 mg (106,9% RHP)
– z camu camu extrakt (20% vitamínu C) – 50 mg: Tento plod pochází z amazonských deštných pralesů a je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů vitaminu C na světě. Dále pak obsahuje vitamíny A, B, E a K, minerály železo, draslík, mangan a další minerální a stopové prvky. Plody obsahují významné množství antioxidantů a flavonoidů, které mají pozitivní vliv na vstřebávání vitamínu C.
– z aceroly extrakt (17% vitamínu C)25,5 mg: Ovoce acerola je dalším vynikajícím přírodním zdrojem vitaminu C. Jeho koncentrace vitaminu C je mimořádně vysoká a doplňuje se dalšími důležitými živinami.
– z rakytníku extrakt (10% vitamínu C) – 10 mg: Plody rakytníku jsou bohaté na vitamin C, vitamíny skupiny B, minerály a další prospěšné látky. Tento ovocný extrakt má pozitivní účinky na celkové zdraví.

želatinová tobolka

 

Doporučené dávkování:

1 tobolka denně – přijímat nejlépe nalačno 30 – 60 minut před jídlem. Tobolku polykat vcelku, nerozkousanou, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Obsah kapsle lze také případně nasypat do jídla nebo do vody. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Příjem před spaním může zhoršit usínání. Výrobek není vhodný při poruchách ledvin.

 

Obsah:

90 tobolek

Další informace

Hmotnost 0.080 kg
Rozměry 5.5 × 5.5 × 12.0 cm

Mohlo by se Vám líbit…

    Cart