Obchod

Gaba zelený čaj – 100 g


280.00 

Popis

– se zvýšeným obsahem gamma-amino-butyrové kyseliny (GABA) je vyroben z čerstvých lístků čajovníku vysoké kvality. Pod přísným hygienickým dohledem prochází čaj anaerobní úpravou (bez přítomnosti vzduchu), následným svinutím a sušením.

– Gaba zelený čaj je unikátní tím, že obsahuje až dvacetkrát více GABA než běžný zelený čaj. Spojuje tak kvality lahodného osvěžujícího nápoje a účinného doplňku stravy.

GABA je neproteinová aminokyselina, která je vlastní všem zeleným čajům a vyniká mnoha zdravotními účinky. Pozitivně působní při: snižování krevního tlaku, cholesterolu a reguluje tvorbu hormonů. Lze ji použít také ke zlepšení prokrvení a okysličení mozkových buněk, čímž zlepšuje soustředění a může pomoci i od následků mozkové mrtvice. Dále příznivě působí při zvýšené námaze, stresu a při bolestech hlavy z psychického přetížení

 

Příprava čaje:

4-6 gramů lístků vložíme do vyhřáté sklenice cca 3 dcl , zalijeme vodou zhruba 80 stupňů a pijeme skrze zuby(tradiční čínský způsob) – vždy vypijeme do dvou třetin a znovu doléváme nebo to samé množství do konvičky či jiné nádoby o stejném objemu, zalijeme vodou 80 stupňů, první nálev děláme po jedné minutě a následné nálevy dle chuti – obvykle do 20 vteřin.

Další informace

Hmotnost 0.120 kg
Rozměry 12.50 × 2.00 × 20.00 cm

Mohlo by se Vám líbit…

    Cart