BAC-ENTOS


370.00 

Popis

= orální probiotikum je doplněk stravy v tabletách, vhodné pro doplnění prospěšné mikrobioty ústní dutiny, krku a středouší.

Je též vhodné pro obnovení zdravé ústní mikrobioty při a po užívání antibiotik, zajišťuje hygienu ústní dutiny při aftech, paradentóze, povlaku na jazyku a zápachu z úst.   Jedinečný zdroj prospěšné orální mikrobioty, vyznačující se produkcí antimikrobiálních látek – lantibiotik. Tyto látky inhibují růst beta hemolytických bakterií a dalších patogenů způsobujících záněty ústní dutiny, faryngitidu, tonzilitidu, otitis media. Lantibiotika příznivě působí i při lokálních problémech v ústní dutině, jako jsou: kandidóza, halitóza a afty.

Obsahuje jedinečnou stabilizovanou kulturu Streptococcus salivarius SAL21 produkující antimikrobiální peptidy. Bakterie druhu Streptococcus salivarius jsou přirozenou součástí mikroflóry ústní dutiny a pomáhají obnovovat přirozenou mikrobiální rovnováhu v ústech.

 

Složení:

Lyofilizovaná kultura Streptococcus salivarius, fruktóza (plnivo), maltodextrin (plnivo), hydroxypropylmethylceluloza (plnivo), stearan hořečnatý (lubrikant), oxid křemičitý (protispékavá látka), jahodové aroma.

 

Doporučené dávkování:

1 tabletu 1x denně večer po jídle nechejte rozpustit v ústech a poté minimálně 30 minut nejíst a nepít.

V akutních případech 1 tableta 2x denně po jídle.

 

Obsah:

20 tablet

Další informace

Hmotnost 0.040 kg
Rozměry 6.0 × 1.50 × 10.0 cm

Mohlo by se Vám líbit…

    Cart